Nabídka školení a workshopů

Náš tým zkušených odborníků nabízí skupinová nebo individuální školení pro všechny, kteří se chtějí naučit využívat potenciál Internetu věcí, a to ve svém každodenním životě nebo v rámci svého podnikání. Ukážeme Vám, jak pomocí IoT zvýšit svou efektivitu a produktivitu svých projektů. Naše nabídka také zahrnuje školení týkající se kybernetické bezpečnosti, která se stává stále důležitější, neboť hrozby v internetovém světě stále rostou.

Pokud se chcete dozvědět více, prohlédněte si nabídky školení a workshopů na této stránce a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST


Stalo se Vám nebo někomu ve Vašem okolí něco nepěkného v rámci používání počítače?  V rámci tohoto kurzu se naučíme, jak používat počítač bezpečně a bez obav o své soukromí či majetek. 

ZÁKLADY NODE-RED


Node-RED je programovací nástroj k propojení hardwarových zařízení, databází, online API a mnoha dalších služeb. Node-RED poskytuje editor založený na prohlížeči, který usnadňuje provázání toků pomocí širokého rozsahu uzlů v nástrojové paletě.


STAVÍME IQRF SÍTĚ


IoT neboli Internet of things, česky také internet věcí. Je pojem, který je spojený zejména s bezdrátovými sítěmi, které umožňují komunikovat velkému množství (zejména bateriových) zařízení na dlouhé vzdálenosti.