Zásady práce s vašimi údaji

Ve společnosti JoTio Tech s.r.o., IČO 06084681, se sídlem Palackého 31/2, 266 01 Beroun, zapsané u Městského soudu v Praze 2, 74862 C, zpracováváme některé osobní údaje.

Zpracování osobních údajů upravuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických sobo v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („GDPR“).

O způsobu zpracování se můžete dočíst zde:


Zpracování osobních údajů

 1. Zpracování osobních údajů v případě použití kontaktního formuláře, e-mailu nebo jiné zprávy
  1. ​​Pokud poptáváte naše produkty a služby, budeme pracovat s vašimi kontaktními údaji, které nám předáte  ​​prostřednictvím formuláře, e-mailu nebo jiného komunikačního kanálu. Jsou to: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, tvůj dotaz, případně další údaje, které nám vyplníš nebo nám je v rámci další domluvy předáš. 
  2. Díky těmto údajům s vámi dále můžeme komunikovat na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR – jednání o smlouvě a plnění smlouvy (služby).
  3. Vaše údaje budeme zpracovávat po dobu 6 měsíců od naší poslední komunikace. 

 2. Zpracování osobních údajů v případě nákupu našeho produktu
  1. V případě, že u nás zakoupíte některý z naších produktů nebo nabízených služeb, budeme pracovat s údaji, jako jsou fakturační údaje, tzn. jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, adresa/sídlo a informace o nákupu. 
  2. Osobní údaje jsou nutné pro komunikaci týkající se stavu objednávky a následného dodání objednaných produktů nebo služeb, případně pro vyřízení reklamací. Dále jsou nutné z legislativních důvodů a to zejména pro účetní a daňové účely.
  3. Osobní údaje budeme zpracovávat 10 let od posledního zakoupeného produktu nebo poskytnutí služby.

 3. Newslettery 
  1. Pokud nám poskytnete e-mailovou adresu pro odběr newsletteru můžeme použít tuto e-mailovou adresu pro rozesílání našich newsletterů.
  2. Souhlas je dobrovolný a kdykoliv jej můžete odvolat. 
  3. Tento údaj budeme zpracovávat 2 roky po udělení souhlasu. Z newsletteru se můžeš kdykoliv odhlásit prostřednictvím zaslaného e-mailu nebo nás kontaktuj na e-mailové adrese: office@jotio.tech.
 4. Focení na offline akcích
  1. Pokud se zúčastníte na některé z námi pořádané akci, mohou se zde pořizovat fotografie, které následně použijeme pro naše účely. Těmi může být archivace, použití na webových stránkách nebo na sociálních sítích (Instagram, LinkedIn).
  2. Tyto fotografie budeme zpracovávat po dobu 5 let od pořízení fotografie.
  3. Pokud se zpracováním nesouhlasíte, můžete podat tzv. námitku. Pokud nesouhlasíte, abyste byl/a na fotografiích zachycena, kontaktujte nás na e-mailové adrese. office@jotio.tech.